Competitie > Programma

De indeling van scheidsrechters en zaalwachten is te vinden op Inzetrooster.

Eerste helft veldseizoen 2018-2019

zaterdag 22 september 2018
Good Luck 2 Triade 3 12:15 Oostplaat S-057 25781 2bK40
Good Luck A1 Zevenb./ELKV A1 12:15 Oostplaat A-036 13722 1aK60
Good Luck B2 Korbatjo B1 11:00 Oostplaat B-013 14880 2bK40
Good Luck C2 Zevenb./ELKV C1 11:00 Oostplaat C-118 16189 1bK40
Good Luck E2 Korbatjo E4 10:00 Oostplaat E-191 19772 1bK40
Good Luck F1 Juliana F2 10:00 Oostplaat F-069 24964 1bK40
Volharding 1 Good Luck 1 15:30 Hogeweg 4J 17604 1aK60
Scheldevogels B1 Good Luck B1 12:00 De Staakberg B-018 14985 1K40
Oranje Wit C4 Good Luck C1 13:45 Stadspolders C-090 16321 2K40
Ten Donck D1 Good Luck D1 12:00 Reyerpark D4-09 23196 1K40
Oranje Wit E5 Good Luck E1 09:00 Stadspolders E-128 25589 2K40

woensdag 26 september 2018
Keep Fit MW1 Good Luck MW1 20:00 Vierhoeven M-037 13000 1aK40

zaterdag 29 september 2018
Good Luck 3 ADO 5 10:30 Oostplaat S-076 11964 1aK60
Good Luck B1 Scheldevogels B1 11:15 Oostplaat B-018 15189 2bK40
Good Luck C1 Oranje Wit C4 12:30 Oostplaat C-090 16564 2bK40
Good Luck D1 Ten Donck D1 09:30 Oostplaat D4-09 23197 2bK40
Good Luck E1 Oranje Wit E5 10:00 Oostplaat E-128 21306 2bK40
Zevenb./ELKV 1 Good Luck 1 15:30 Hoge Neerstraat 4J 18189 1K40
DVS 3 Good Luck 2 12:30 Schildman S-057 25016 2aK40
Zevenb./ELKV A1 Good Luck A1 12:30 Hoge Neerstraat A-036 13883 1K40
Korbatjo B1 Good Luck B2 11:30 H.Parkhurstweg B-013 15103 3G
Zevenb./ELKV C1 Good Luck C2 11:15 Hoge Neerstraat C-118 16425 1K40
Korbatjo E4 Good Luck E2 10:15 H.Parkhurstweg E-191 20118 3G
Juliana F2 Good Luck F1 10:00 Gem. sportpark F-069 24965 2b1K24

woensdag 3 oktober 2018
Good Luck MW1 Keep Fit MW1 20:00 Oostplaat M-037 13088 1aK60

zaterdag 6 oktober 2018
Good Luck 1 Luctor 1 15:30 Oostplaat 4J 18844 1aK60
Good Luck 2 Ventura Sport 3 13:45 Oostplaat S-057 25789 1aK60
Good Luck 3 SKV 2 17:00 Oostplaat S-076 12218 1aK60
Good Luck B1 Zevenb./ELKV B1 11:00 Oostplaat B-018 15393 1bK40
Good Luck C1 Ventura Sport C1 13:45 Oostplaat C-090 16800 2bK40
Good Luck D1 WION D1 09:45 Oostplaat D4-09 23198 1bK40
Good Luck E1 DVS E2 12:30 Oostplaat E-128 21261 1bK40
Oranje Zwart A1 Good Luck A1 12:30 Munnikendijk A-036 14055 2G
Oranje Zwart B1 Good Luck B2 11:15 Munnikendijk B-013 15290 2G
Conventus C2 Good Luck C2 10:30 Develstein C-118 16649 3K40
DVS E3 Good Luck E2 09:30 Schildman E-191 20505 2bK24
Oranje Wit F3 Good Luck F1 10:00 Stadspolders F-069 22169 2K40

woensdag 10 oktober 2018
Good Luck MW1 Merwede MW1 20:00 Oostplaat M-037 13176 1aK60

zaterdag 13 oktober 2018
Good Luck A1 DeetosSnel A3 10:15 Oostplaat A-036 14324 1aK60
Good Luck B2 DSO B1 11:00 Oostplaat B-013 15594 2bK40
Good Luck C2 Springfield C1 12:15 Oostplaat C-118 17015 2bK40
Good Luck E2 Ventura Sport E1 10:00 Oostplaat E-191 21137 2bK40
Good Luck F1 Ventura Sport F1 10:00 Oostplaat F-069 22443 2bK40
Terda 1 Good Luck 1 15:30 Wisselaar 4J 19522 1G
Albatros 8 Good Luck 2 13:00 Develstein S-057 25019 5aK40
Terda 2 Good Luck 3 12:25 Wisselaar S-076 12462 2G
Terda B1 Good Luck B1 11:05 Wisselaar B-018 15593 2G
DeetosSnel C3 Good Luck C1 12:00 Vorrinklaan C-090 17022 2bK40
IJsselvogels D3 Good Luck D1 11:30 Moordrecht D4-09 25116 3K24
Sporting Delta E4 Good Luck E1 10:00 Gravensingel E-128 21292 2bK40

dinsdag 16 oktober 2018
VIOS MW1 Good Luck MW1 20:00 De Vier Heulen M-037 13258 1G

zaterdag 20 oktober 2018
Good Luck 2 't Capproen 2 13:00 Oostplaat S-057 25779 1bK40

woensdag 24 oktober 2018
Good Luck MW1 VIOS MW1 20:00 Oostplaat M-037 12912 1aK60

zaterdag 27 oktober 2018
Good Luck 1 Volharding 1 15:30 Oostplaat 4J 17160 1aK60
Good Luck A1 Oranje Zwart A1 11:30 Oostplaat A-036 13378 1aK60